daroukhaneh-news-tamin

رشد فروش ۶۰ درصدی و ایفای تمام تعهدات ارزی هلدینگ دارویی شستا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین از رشد ۶۰ درصدی فروش سه ماهه امسال نسبت به مدت زمان مشابه در سال ۹۷ خبر داد.

پویا فرهت گفت: به دلیل پیش‌ بینی از شرایط تحریم‌ها، برنامه و اولویت شستا (شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) در سه ماه پایانی سال ۱۳۹۷ اختصاص تمام منابع برای خرید مواد اولیه بود و امروز در شرایطی قرار گرفتیم که هیچ مشکلی در تامین اقلام حیاتی نداریم.

وی با اشاره به اینکه در سال ۱۳۹۸ مسوولیت اجتماعی خود را تامین نیاز دارویی بیمارستان‌ها در نظر گرفتیم، اظهارکرد: با توجه به شرایط کشور شستا تصمیم گرفته است در تامین نیاز دارویی بیمارستان‌ ها و مراکز درمانی دولتی هیچ خللی وارد نشود لذا با اینکه در پرداختی‌ های مالی از سوی این مراکز مشکلاتی وجود دارد ما بدون محدودیت همه نیازهای دارویی مراکز فوق‌ الذکر را تامین می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین با اشاره به نامه اخیر بانک مرکزی که ۱۲ خردادماه ۱۳۹۸ منتشر شده و اسامی ۱۰ شرکتی که به تعهدات ارزی خود پایبند نبوده‌ اند اعلام شده است، گفت: در آن لیست هیچکدام از شرکت‌های وابسته به شستا و هلدینگ دارویی نیستند به دلیل اینکه همه تعهدات شرکت‌ های تابعه ما یا پاس شده و یا در حال پرداخت است و عملا تیپیکو تعهد رفع‌ نشده ندارد.

فرهت با بیان اینکه سال ۱۳۹۷ قریب به ۱۰ هزار میلیارد تومان فروش داشتیم ، اظهارکرد: پیش‌ بینی ما این است که در سال ۱۳۹۸ به فروش تجمیعی ۱۴هزار میلیارد تومانی دست یابیم. با توجه به فروش بیش از ۳۰۰۰ میلیارد تومانی سه ماهه اول سال ۱۳۹۸تحقق این پیش‌ بینی دور از دسترس نیست.

به گزارش شستا رسانه ، وی تصریح کرد: به‌زودی اخبار خوبی از محصولات جدید و خطوط آماده بهره‌ برداری مجموعه ارائه خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *