نرم افزار  داروخانه ماندگار محصول شرکت آتیه پردازش ارتباطات میباشد.

این نرم افزار مالی  نتيجه ۱۸ سال تجربه گروهي از برنامه نويسان و حسابداران است که با هدف مکانیزاسون داروخانه و دراگ استور تهیه شده است.

و با توجه به تجربه واقعي در داروخانه، براي ايجاد نرم افزاري مناسب و  با در نظر داشتن فرهنگ و عادات كاري ونيازها بوجود آمده است.

سر لوحه فعاليتهاي ما در تمام مراحل كار از ۵ موضوع اصلي پيروي مي كرد:

  1. نتيجه كار بايد به گونه ايي باشد كه كاربران با كمترين اطلاعات از كامپيوتر ، امور مالي و زبان انگليسي بتوانند براحتي با نرم افزار ارتباط برقرار كنند و به نتيجه دلخواه برسند
  2. نرم افزارداروخانه بايد به صورتي ارایه بشود که تمام نيازها و عادات و فرهنگ كاري در آن ديده شود پس به ميان بزرگان داروخانه رفتيم تا توانستيم نرم افزاري تهيه نمائيم كه به انتظار اين كاربران نزديك باشد.
  3. نرم افزار به گونه ايي تولید شده مدیر داروخانه بتواند با توجه به نياز كاريدر هر لحظه بتواند امکانات را افزایش دهد.
  4. شركت بتواند در كمترين زمان سفارشات و تغييرات مورد نظر مشتري را درتمام سطوح اين نرم افزار انجام دهد.
  5. اين نرم افزار دائما در حال تغيير و به روز شدن باشد
یک پیوند به صورت دستی اضافه کنید

شرکت ایمن افزار شایگان از سال ۷۵ با هدف طراحی و تولید نرم افزار شکل گرفت . این مجموعه در ابتدا با نام گروه نرم افزاری ایمن افزار تاسیس شده، و در ادامه با نام رسمی شرکت ایمن افزار شایگان (مسئولیت محدود) به کار خود ادامه داد . این روند ادامه داشت تا آنکه بعدها ، شرکت به سهامی خاص تبدیل شده و با توسعه کمی و کیفی توانست به یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات تبدیل شود . هم اکنون نیز شرکت با عنوان رسمی شرکت ایمن افزار شایگان (سهامی خاص ) و با داشتن بیش از ۳۱۰۰ مشتری در سرتا سر کشور مشغول به کار می باشد.

حکیم از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در زمینه نرم افزار های مالی و اداری آغاز کرد.سپس با  توجه به مشکلات عدیده ای که در سیستم داروخانه ها با توجه به نوسان قیمت و پیچیدگی کار مشاهده می شد و اشرافی که در این زمینه وجود داشت بسط و توسعه نرم افزار داروخانه در اولویت قرار گرفت نسخه اولیه نرم افزار داروخانه سینا در تعدادی از داروخانه های کشور نصب و راه اندازی شده و با توجه به فیدبک اخذ شده از مشتریان، نسخه جدید با امکانات ویژه نظیر HIX و سهولت بشتر در کار با نرم افزار طراحی و پیاده سازی شده است.  و در نهایت کلیه سخت افزار های مرتبط نیز فراهم گردید تا داروخانه ها نیاز های سخت افزاری و نرم افزاری خود را از یک منبع تامین کند.

گروه مهندسین تبیان، از سال ۱۳۸۵ با هدف تولید نرم افزارهای کاربردی، مالی، اداری و اتوماسیون، شروع بکار نموده و از سال ۱۳۹۰ عضو رسمی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد.

این گروه به منظور تضمین کیفیت محصولات و خدمات خود توانسته است با استفاده از توانمندی ها و قابلیت های فنی و با پشتکار نیروهای متخصص، گواهینامه های بین المللی ISO 9001 (سیستم مدیریت کیفیت)   ISO 27001 (سیستم مدیریت امنیت اطلاعات)   ISO 10002 (سیستم مدیریت شکایات و رضایت مشتری)  را با افتخار به عنوان تنها شرکت تولید کننده نرم افزار مدیریت داروخانه در کارنامه خود جای دهد

شرکت پارس تیام رایانه با طراحی منعطف نرم افزار داروخانه، آن را قابل سفارشی سازی کرده است تا مدیران محترم بتوانند طبق سلیقه، بودجه و نیاز داروخانه، نرم افزار دلخواه خود را سفارش داده و در اختیار داشته باشند.

تمام حقوق این سایت برای دارنده آن محفوظ است.